Perustiedot
| Rekisterinumero | GPS-361 |
| Vuosimalli | 2023 |
| Ajomäärä | 81000 km |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | EQA |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 435 km |
| Akkukapasiteetti ** | 66,5 kWh |
| Suurin latausteho ** | 100,0 kW |
| Latausliitäntä | , |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva e (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Suomi-auto
- 1 om.
- Merkkiliikkeen huoltokirja
- 2 x renkaat + 2 x erik.vanteet
- Vetokoukku, sähkötoiminen vapautus ja lukitus, ESP-perävaunun vakautustoiminto
- Vakionopeudensäädin
- LED High Performance -ajovalot
- THERMATIC-ilmastointiautomatiikka, 1-vyöhykkeinen
- Kovalevynavigointi
- Peruutuskamera
- Automaattinen lastenistuimen tunnistus etumatkustajan istuimella
- Etuistuimien nelisuuntainen ristiseläntuen säätö
- Käännettävä takaselkänoja 40:20:40
- Mukavuus-etuistuimet
- Madallettu Comfort-alusta
- Comfort-alusta
- Dynamic select -valitsin
- Etuistuinlämmitys
- 100 kW pikalatausliitäntä, tasavirta (DC)
- 11 kW sisäinen laturi, vaihtovirta (AC)
- Latauskaapeli (5m, mode 3, suora) Wallbox-kotilatausasemille ja julkisille latauspisteille, Mennekes-liitin
- Latauskaapeli tilapäiskäyttöön kotitalouden kaksinapaiselle 230 V:n pistorasialle
- GPS-antenni
- Kommunikaatiomoduuli (4G) Mercedes me connect -palvelujen käyttöön
- Live Traffic Information-valmius
- Mercedes me -etä- ja latauspalvelut Premium
- Mercedes-Benz-hätäpuhelujärjestelmä
- Älypuhelimen integrointi
- Advanced-paketti Sisältää varusteet: Katveavustin - Digitaalinen mittaristonäyttö, 10,25-tuumaa - Medianäyttö (10,25-tuumainen) - Pysäköintipaketti, sis. Peruutuskamera - Peilipaketti
- Etuistuinten mukavuuspaketti
- Laajennettu vakiopaketti Sisältää varusteet: Älypuhelimen integrointi - Peruutuskamera - Kaksoismukipidike keskikonsolissa - Adaptiivinen kaukovaloavustin - Heijastinliivi kuljettajalle -Säilytystila keskikonsolissa, rulokannella -Tunnelmavalaistus - Keyless-Go - Easy-Pack-takaluukku - Tavaratilapaketti (sis. mm. lastaussuoja kromioptiikkaa, 12 V pistoke, verkkotaskut tavaratilassa, käännettävä suojamatto) - Progressive Velour-matot - Etuistuimien nelisuuntainen ristiseläntuen säätö
- Näkyvyyspaketti sis. mm. neljä valoa ohjauspaneelin yllä, lukuvalot edessä ja takana, Touchpadin valaistus, etuovissa varoitus- ja ympäristövalo, jalkatilan ja keskikonsolin säilytyslokeron valaistus
- Progressive-paketti Sisältää varusteet: ARTICO-tekonahka / Bertrix-kangas musta - Kattokaiteet kiillotettua alumiinia - Somiste-elementti spiraalioptiikkaa - Urheilullinen monitoimiohjauspyörä, nahkaverhoiltu - Kevytmetallivanteet, 18-tuumaiset, 5-kaksoispuolaiset, aerodynaamisesti optimoidut, mustaksi maalatut kiiltosorvatut
- Tavaratilapaketti (sis. mm. lastaussuoja kromioptiikkaa, 12 V pistoke, verkkotaskut tavaratilassa, käännettävä suojamatto)
- Digitaalinen radio
- Laajennetut MBUX-toiminnot
- Touchpad
- Poistumisvaroitusavustin
- * Löydä oma sähköautosi kattavasta valikoimastamme www.rintajouppi.fi/sahkoautot/
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 15.11.2023 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 15.11.2023 |
| Vetopainot | 750 kg / 1800 kg |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 2535 kg |
| Omapaino | 2105 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy
Antti-Jussi Talo
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;tal;si.;jus;ti-;ant
Santeri Savolainen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;avo;i.s;ter;san
Jaakko Jyrkinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;rki;.jy;kko;jaa
Santtu Happonen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ppo;.ha;ttu;san
Aaro Leskinen
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;esk;o.l;aar
Juha Turunen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;uru;a.t;juh
Niko Turpeinen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ein;urp;o.t;nik
Sami Mikkanen
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;ikk;i.m;sam
Sami Kopeli
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;li/;ope;i.k;sam
Elias Ojala
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;oja;as.;eli
Jaakko Rask
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;sk/;.ra;kko;jaa
Lassi Ahveninen
Paikallisjohtaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;eni;ahv;si.;las