Perustiedot
| Rekisterinumero | L015081 |
| Vuosimalli | 2021 |
| Ajomäärä | 75000 km |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | 2 |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 482 km |
| Akkukapasiteetti ** | 78,0 kWh |
| Suurin latausteho ** | 155,0 kW |
| Latausliitäntä | , |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Vetokoukku (kääntyvä kuula)
- Adaptiivinen vakionopeudensäädin
- Äänentoistojärjestelmä Harman-Kardon
- Pixel- LED ajovalot
- Kiinteä panoraamakatto (lasia)
- Home-Link (autotallin ovenavaaja)
- Avaimeton kulku ja käynnistys
- Plus paketti
- Pilot paketti
- Digitaalinen radiolähetys (DAB+)
- Sporttipenkit muistilla
- Aktiivinen kaistanpitoavustin (LKA)
- Takakamera 360° Surround View -näytöllä
- Kuolleen kulman varoitin (Kuolleen kulman varoitusjärjestelmä, BLIS
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- 2-vaiheinen automaatti-ilmastointi (ECC)
- Pysäköintiavustin edessä ja takana
- Pysäköintikamera takana
- Lämmitettävät etuistuimet
- Sähkösäätöiset istuimet mekaanisella selkänojan kallistuksella, nelisuuntaisesti säädettävällä ristiselän tuella
- 4 USB-C -pistoketta (2 edessä ja 2 takana)
- Android-pohjainen infotainment-järjestelmä, johon kuuluu Google Assistant, Google Maps, Google PlayStore
- Apple CarPlay
- Over-the-air -päivitykset
- Polestar Connect
- Polestar-sovellus
- Digitaalinen DAB + -radio
- Korkealaatuinen audiojärjestelmä
- * Löydä oma sähköautosi kattavasta valikoimastamme www.rintajouppi.fi/sahkoautot/
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Käyttöönottopäivämäärä | 22.12.2020 |
| Teho (kW/hv) | 300 kw / 408 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 2600 kg |
| Omapaino | 2188 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Veckjärventie 5, PORVOO
Tätä ajoneuvoa myy
Sebastian Kontuniemi
Automyyjä FI | SV | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;mi/;nie;ntu;.ko;ian;ast;seb
Petrit Dumani
Automyyjä FI | EN | AL
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;man;.du;rit;pet
Tiia Carlstedt
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;dt/;ste;arl;a.c;tii
Kasper Pihlström
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;m/r;tro;hls;.pi;per;kas
Milad Amiri
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;ami;ad.;mil
Leevi Paananen
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nan;paa;vi.;lee
Daniel Lindlöf
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;of/;ndl;.li;iel;dan
Jahesh Amiri
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;iri;.am;esh;jah
Kalle Tirronen
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ron;tir;le.;kal
Jonas Oljemark
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;rk/;ema;olj;as.;jon
Tuukka Turunen
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;run;.tu;kka;tuu
Antti Hautala
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;tal;hau;ti.;ant
Petri Nurmi
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;mi/;nur;ri.;pet