Perustiedot
| Rekisterinumero | EUN-535 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 3.7.2024 |
| Ajomäärä | 140000 km |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Model 3 |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 491 km |
| Akkukapasiteetti ** | 54,0 kWh |
| Suurin latausteho ** | 170,0 kW |
| Latausliitäntä | , |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Pearl White Multi-Coat
- Täysin musta sisusta
- Esilämmitys
- Penkinlämmittimet edessä
- Nahkaverhoilu
- Sähkösäätöiset etuistuimet
- Kuljettajan istuin muistipaikoilla
- Panorama-kattoikkuna
- Adaptiivinen vakionopeudensäädin
- Kuolleen kulman varoittimet
- Kaistavahti
- LED-ajovalot
- Kaukovaloavustin
- Peruutuskamera
- Navigointijärjestelmä
- Automaattinen ilmastointi
- Sähkösäätöiset peilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat edessä ja takana
- Liikennemerkkien tunnistus
- Pysäköintitutkat eteen ja taakse
- Bluetooth-matkapuhelinvarustus
- Avaimeton käynnistys
- Avaimeton sisäänkäynti
- Monitoimiohjauspyörä
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Sadetunnistin
- Etutavaratila
- Tuontiauto, tuontimaa Saksa (2023)
- * Löydä oma sähköautosi kattavasta valikoimastamme www.rintajouppi.fi/sahkoautot/
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 10.5.2023 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 8.9.2020 |
| Teho (kW/hv) | 211 kw / 287 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 2060 kg |
| Omapaino | 1684 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Anssi Rouhiainen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;hia;rou;si.;ans
Panu Pääkkönen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kon;aak;u.p;pan
Santeri Puhakka
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kka;uha;i.p;ter;san
Eetu Pätilä
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ati;u.p;eet
Jaakko Saarela
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;are;.sa;kko;jaa
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val