Perustiedot
| Rekisterinumero | FRO-864 |
| Vuosimalli | 2021 |
| Viimeisin katsastus | 27.2.2025 |
| Ajomäärä | 125000 km |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Model 3 |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 448 km |
| Akkukapasiteetti ** | 55,0 kWh |
| Suurin latausteho ** | 170,0 kW |
| Latausliitäntä | , |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tuontiauto, tuontimaa Ruotsi (2023)
- Aviloo akkutesti 86,5% (05/2026)
- Sähkökäyttöinen lisälämmitin
- Automaattinen ilmastointi
- Keinonahkaverhoilu
- Etutavaratila
- vetokoukku
- Autopilot-toiminto
- täysin itsestään ajava
- Kaistavahti
- Sentry-mode
- Avaimeton käyttö
- Lasikatto
- Mukautuva vakionopeudensäädin
- Kaukovaloavustin
- Integroidut tietoviihdepalvelut
- Premium-kaiutinjärjestelmä
- Bluetooth-liitäntä
- Auton etätoiminnot mobiililaitteella
- Etäpäivitykset autolle
- Peruutuskamera
- Penkinlämmittimet edessä
- Navigointijärjestelmä
- LED-takavalot
- LED-ajovalot
- Digimittaristo
- Monitoimiohjauspyörä
- Sadetunnistin
- 2x renkaat 1x vanteet
- Sähkösäätöiset istuimet
- Avaimeton käynnistys ja kulku
- Panoraamakatto
- Matkapuhelimen langaton latausalusta
- Pysäköintitutkat eteen ja taakse
- Liikennemerkkien tunnistus
- Vireystila-avustin
- Adaptiivinen vakionopeudensäädin
- Sähkökäyttöiset ikkunat edessä ja takana
- Sähkösäätöiset peilit
- Kuljettajan istuin muistipaikoilla
- Sähkösäätöiset etuistuimet
- * Löydä oma sähköautosi kattavasta valikoimastamme www.rintajouppi.fi/sahkoautot/
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 8.8.2023 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 8.3.2021 |
| Vetopainot | 750 kg / 1000 kg |
| Teho (kW/hv) | 208 kw / 283 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 2014 kg |
| Omapaino | 1700 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Veckjärventie 5, PORVOO
Tätä ajoneuvoa myy
Sebastian Kontuniemi
Automyyjä FI | SV | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;mi/;nie;ntu;.ko;ian;ast;seb
Petrit Dumani
Automyyjä FI | EN | AL
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;man;.du;rit;pet
Tiia Carlstedt
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;dt/;ste;arl;a.c;tii
Kasper Pihlström
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;m/r;tro;hls;.pi;per;kas
Milad Amiri
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;ami;ad.;mil
Leevi Paananen
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nan;paa;vi.;lee
Daniel Lindlöf
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;of/;ndl;.li;iel;dan
Jahesh Amiri
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;iri;.am;esh;jah
Kalle Tirronen
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ron;tir;le.;kal
Jonas Oljemark
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;rk/;ema;olj;as.;jon
Tuukka Turunen
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;run;.tu;kka;tuu
Antti Hautala
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;tal;hau;ti.;ant
Petri Nurmi
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;mi/;nur;ri.;pet