Perustiedot
| Rekisterinumero | FRI-424 |
| Vuosimalli | 2023 |
| Ajomäärä | 111000 km |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | bZ4X |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 511 km |
| Akkukapasiteetti ** | 71,4 kWh |
| Suurin latausteho ** | 150,0 kW |
| Latausliitäntä | , |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Panu Behm
Vastuumyyjä, Matkailuajoneuvot FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva e (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Suomiauto
- Akkutesti 96,2%!
- 2x renkaat + 2x aluvanteet
- Huoltomuistio
- Älykäs mukautuva vakionopeussäädin (DRCC)
- Navigointijärjestelmä muistiin tallennetuilla Euroopan kartoilla
- Peruutuskamera opastinviivoin mediakeskuksen näytöllä
- Ympäristön 360° kamera
- JBL Premium audiojärjestelmä
- Toyota Smart Connect+ -mediakeskus 12,3" kosketusnäytöllä
- Synteettinen nahkaverhoilu
- Sähkösäätöinen kuljettajan istuin -muistitoiminnolla
- Multi-LED-ajovalot (lyhyet ja pitkät valot, matriisityyppiset) mukautuvilla kaukovaloilla (AHS)
- Toyota Skyview -panoraamakatto
- Automaattinen kaksialueinen ilmastointi
- Älypuhelimen langaton lataus
- Pysäköintitilanteiden törmäyksenesto (PKSB)
- Pysäköintitutka 4 tunnistimella edessä
- Pysäköintitutka 4 tunnistimella takana
- 60:40 -suhteessa kaadettavat takaistuimen selkänojat
- Etuistuinten tuuletus
- ISOFIX -kiinnityspisteet (takaistuimella)
- Kuljettajan istuimen korkeussäätö
- VSC-ajonvakautusjärjestelmä
- Etuistuinten lämmitys
- Lämmitettävä tuulilasi
- Etu- ja takamatkustajien ikkunaturvatyynyt
- 7" digitaalinen mittaristo
- Kuljettajan ja matkustajan etuturvatyynyt
- Kuljettajan ja matkustajan sivuturvatyynyt
- Kuljettajan polviturvatyyny
- Bluetooth® -puhelimen puhelu- ja musiikkitoimintojen käyttö kosketusnäytöltä
- Langaton älypuhelimen integrointiominaisuus (Apple CarPlay)
- Älypuhelimen integrointiominaisuus (AndroidAuto)
- 1-Vaiheinen AC-Lataus 6,6kW
- DC-Lataus 130kW
- Audion, kaistanpitoavustimen ja vakionopeussäätimen painikkeet ohjauspyörässä
- Ajotilan valintapainike(Eco/Normal)
- Sähkötoimiset ikkunannostimet kiilautumisenestolla edessä ja takana
- Tuulilasinpyyhkimien sadetunnistin
- Kauko-ohjattava keskuslukitus
- Smart Entry -avaimeton sisäänkäynti- ja lukitusjärjestelmä
- Smart Start -avaimeton käynnistysjärjestelmä
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Nahkapäällysteinen ohjauspyörä
- Sähkökäyttöisesti aukeava ja sulkeutuva tavaratilan kansi
- Aktiivinen kaistanseuranta (LTA)
- Kaistavahti ohjausavustimella (LDA)
- Kuolleen kulman varoitin (BSM)
- Liikennemerkkien tunnistus (RSA)
- 12V virtapistoke keskikonsolissa
- Automaattisesti tummentuva taustapeili
- Kaksi USB-C -liitäntää edessä, kaksi USB-C -liitäntää takana, yksi USB-A liitäntä multimedialaitetta varten edessä
- Musta sisäkaton verhoilu
- Ajovalojen automaattinen korkeudensäätö
- Automaattisesti kytkeytyvät ajovalot hämärätunnistimella
- LED-päiväajovalot edessä ja takana
- LED-suuntavilkut ulkopeileissä
- Mustat pyöränkaaret ja ovien alaosat
- Takaspoileri
- Tummennetut takalasit
- ABS, EBD ja BA
- Sähkötoiminen käsijarru hold-toiminnolla
- Premiumväri
- Bi-tone-kaksivärimaalaus
- Automaattisesti koria vasten taittuvat ja lämmitettävät sivupeilit sähkösäädöin
- * Löydä oma sähköautosi kattavasta valikoimastamme www.rintajouppi.fi/sahkoautot/
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 20.4.2023 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 20.4.2023 |
| Vetopainot | 750 kg / 750 kg |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 2465 kg |
| Omapaino | 1995 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Anssi Rouhiainen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;hia;rou;si.;ans
Panu Pääkkönen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kon;aak;u.p;pan
Santeri Puhakka
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kka;uha;i.p;ter;san
Eetu Pätilä
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ati;u.p;eet
Jaakko Saarela
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;are;.sa;kko;jaa
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val