Perustiedot
| Rekisterinumero | FPT-427 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 22.11.2024 |
| Ajomäärä | 116000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Hopea |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Hilux |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 9 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Ari Tauriala
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tätä autoa myy hyötyajoneuvomyyjät Jani / Jari - 020 788 1285
- 2. Omisteinen Suomi-Auto
- ALV-Vähennyskelpoinen
- Huoltohistoria (viim. huolto suoritettu 02/26 - 112tkm)
- Jakopää ketjulla
- 2x Renkaat, 2x Vanteet
- Alumiinivanteet kesä- ja talvirenkaissa
- 2 x Avain
- Sähköisesti kytkettävä neliveto, hidas/nopea alue
- Peruutuskamera
- Ilmastointi, automaattinen
- Webasto/Eber kellolla
- Automaattisesti vapautuva etutasauspyörästö
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Stop & Start -järjestelmä
- Takatasauspyörästön lukko
- Vetokoukku
- Istuimet edessä, Comfort
- Kuljettajan istuimen korkeussäätö
- Monitoiminäyttö, TFT: keskinopeus, kello, ulkolämpötila, polttoaineenkulutus, toimintasäde
- Tummennetut lasit (takasivulasit ja takalasi)
- Tuulilasi tummennetulla yläreunalla
- ABS & EBD (elektroninen jarruvoiman jako)
- BA-hätäjarrutustehostin
- DAC-alamäkihidastin
- HAC-mäkilähtöavustin
- Ulkopeilit, koria vasten sähköisesti taittuvat
- Ulkopeilit, lämmitettävät
- Ulkopeilit, sähkötoimiset
- Sähkötoimiset ikkunat
- Ohjauspyörän etäisyys- ja korkeussäätö
- 4-puolainen nahkapäällysteinen ohjauspyörä hopeanvärisin somistein
- Nahkapäällysteinen vaihteenvalitsin
- Ajotapavalitsin (Eco / Power)
- Audiojärjestelmän säätimet ohjauspyörässä
- Mittariston valaistuksen säätö
- Metalliväri
- Ajonestolaite
- Kannellinen lokero keskikonsolissa
- Päiväajovalot
- Astinlaudat
- Etu- ja takaroiskeläpät
- Ulkopeilit, kromatut
- Takapuskuri, kromattu
- Takalaidan avauskahva, kromattu
- Polttoainesäiliön alasuoja
- 2-paikkaisuus
- Takalasin lämmitys
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 22.10.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 22.10.2020 |
| Vetopainot | 750 kg / 3050 kg |
| Kuutiotilavuus | 2393 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 110 kw / 150 hv |
| CO₂-päästöt | 240 g / km |
| Kokonaismassa | 3210 kg |
| Omapaino | 2185 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Petri Nieminen
Automyyjä, uudet hyötyajoneuvot FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;min;nie;ri.;pet
Jari Ranta
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;i.r;jar
Jani Vasilev
Automyyjä, hyötyajoneuvot
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lev;asi;i.v;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki
Petri Luode
Automyyjä & yritysmyynti henkilö- ja hyötyajoneuvot FI
fi;pi.;oup;taj;rin;de/;luo;ri.;pet