Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | ZS-30 |
| Vuosimalli | 2006 |
| Viimeisin katsastus | 15.11.2013 |
| Ajomäärä | 49000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | MII V 316 |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | DAYTONA |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Matias Kallo
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomipyörä
- Huoltokirja, viimeisin 04/2026
- Vaihdenäyttö
- Minivilkut
- Tupla jarrulevyt edessä
- Kaatumatapit
- A-Kortti
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 28.6.2006 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 28.6.2006 |
| Kuutiotilavuus | 675 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 90 kw / 122 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 381 kg |
| Omapaino | 186 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale