Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | KXK-809 |
| Vuosimalli | 2022 |
| Viimeisin katsastus | 30.1.2025 |
| Ajomäärä | 150000 km |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | ID.4 |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 478 km |
| Akkukapasiteetti ** | 82,0 kWh |
| Suurin latausteho ** | 125,0 kW |
| Latausliitäntä | , |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Panu Behm
Vastuumyyjä, Matkailuajoneuvot FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Huoltomuistio
- 2x renkaat + 2x aluvanteet
- iQ.LIGHT -led-matriisiajovalot ja 3D led-takavalot dynaamisella vilkulla
- Lämpöpumppu
- Peruutuskamera
- Mukautuva vakionopeussäädin ACC ja ympäristönvalvontajärjestelmä Front Assist hätäjarrutustoiminnolla
- Navigointilaite Discover Pro
- Pysäköintitutkat edessä ja takana
- Etumatkustajan istuimen korkeussäätö
- Keskikyynärnojat edessä
- Lämmitettävä tuulilasi (ei vastuslankoja)
- Täysautomaattinen ilmastointilaite Climatronic (2-alue)
- App-Connect älypuhelinliitäntä (langaton)
- Matkapuhelinvalmius Comfort. Ulkoinen antenninliitäntä ja langaton lataus
- USB-pistoke (tyyppi C) 2 kpl edessä ja takana
- Digitaalinen mittaristo
- Radio- / infotainment-järjestelmä navigointivalmiudella.Kaiuttimet edessä ja takana.10" kosketusnäyttö. Puheohjaus
- Latauskaapeli Type 2 julkisiin latauslaitteisiin
- Mustat kattokaiteet
- Sadetunnistin ja automaattisesti himmentyvä taustapeili
- Lämmitettävä nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
- Hätäpuhelupalvelu
- Kaistanpitoavustin Lane Assist
- GTX-kangasverhoilu
- Valolista ajovalojen välissä
- Ympäristövalaistus tervetuloa-toiminnolla
- Metalliväri ja musta ulkokatto
- Sähköisesti koria vasten taittuvat ulkopeili
- Tuontiauto, tuontimaa Ruotsi (2025)
- * Löydä oma sähköautosi kattavasta valikoimastamme www.rintajouppi.fi/sahkoautot/
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 25.2.2025 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 4.1.2022 |
| Vetopainot | 750 kg / 1200 kg |
| Teho (kW/hv) | 220 kw / 299 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 2750 kg |
| Omapaino | 2281 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy