Perustiedot
| Rekisterinumero | NNE-830 |
| Vuosimalli | 2023 |
| Ajomäärä | 91000 km |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | ID.4 |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 504 km |
| Akkukapasiteetti ** | 82,0 kWh |
| Suurin latausteho ** | 135,0 kW |
| Latausliitäntä | , |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-auto
- 1.Omistaja
- ALV-vähennyskelpoinen
- Adaptiivinen vakionopeudensäädin
- Peruutuskamera
- 360kamera
- Etäisyystutkat edessä sekä takana
- Vetokoukku, puskurin alle taittuva
- Sähkösäätöiset ErgoActive-istuimet edessä muistitoiminnoin
- Reisituen pituussäätö ja sähkösäätöinen ristiseläntuki hierontatoiminnolla
- Penkinlämmittimet etuistuimilla
- Ilmalämpöpumppu
- Sähkötoiminen takaluukku
- Navigointijärjestelmä
- LED-ajovalot: IQ.Light-LED-matriisiajovalot
- Pysäköintiavustin Park Assist Plus muistitoiminnolla
- Automaattinen ilmastointi
- Sisätilan tunnelmavalaistus
- Digitaalimittaristo
- Huoltokirja, sähköinen merkkiliikkeen huoltohistoria
- Törmäysvaroitin
- Katveavustin
- Älypuhelimen integrointi: App-Connect
- Bluetooth-liitäntä
- USB-liitäntä
- Älypuhelimen langaton latausalusta
- 2x renkaat
- 1x vanteet
- 2x avain
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km)
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- * Löydä oma sähköautosi kattavasta valikoimastamme www.rintajouppi.fi/sahkoautot/
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 22.6.2023 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 22.6.2023 |
| Vetopainot | 750 kg / 1200 kg |
| Teho (kW/hv) | 195 kw / 265 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 2750 kg |
| Omapaino | 2221 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Sorastajantie 4, JYVÄSKYLÄ
Tätä ajoneuvoa myy
Matti Salminen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;min;sal;ti.;mat
Mikael Rajala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;jal;.ra;ael;mik
Jiri Sjöman
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;an/;jom;i.s;jir
Kalle Ek
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ek/;le.;kal
Atte Kukonlehto
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;hto;nle;uko;e.k;att
Atte Suoranta
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;uor;e.s;att
Petteri Suomalainen
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;ala;uom;i.s;ter;pet
Miikka Niininen
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ini;.ni;kka;mii
Severi Mäkinen
Sisäänostaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kin;.ma;eri;sev
Mika Penttinen
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;tin;ent;a.p;mik
Mikko Vattuaho
Paikallisjohtaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ho/;tua;vat;ko.;mik