Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | YXN-679 |
| Vuosimalli | 2021 |
| Viimeisin katsastus | 7.5.2025 |
| Ajomäärä | 111000 km |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | ID.4 |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 343 km |
| Akkukapasiteetti ** | 55,0 kWh |
| Suurin latausteho ** | 110,0 kW |
| Latausliitäntä | , |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Anton Hyytinen
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Akkutakuu
- Suomi-auto
- 2. Omistajalta
- Huoltokirja. Viimeisin huolto 10/2025
- 2x renkaat 2x vanteet
- Vetokoukku
- Seisontailmastointi
- Mukautuva vakionopeussäädin ACC ja ympäristönvalvontajärjestelmä Front Assist hätäjarrutustoiminnolla
- Ratinlämmitin
- Liikennemerkkien tunnistus
- Pysäköintitutkat edessä ja takana
- Lane Assist
- Lämmitettävät istuimet edessä
- Navigointilaite Discover Pro. Kosketusnäyttö 10"
- App-Connect älypuhelinliitäntä (langaton)
- Matkapuhelinvalmius Comfort. Ulkoinen antenniliitäntä ja langaton lataus
- Digitaalinen mittaristo
- Radio- / infotainment-järjestelmä navigointivalmiudella.Kaiuttimet edessä ja takana.10" kosketusnäyttö. Puheohjaus
- * Löydä oma sähköautosi kattavasta valikoimastamme www.rintajouppi.fi/sahkoautot/
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 25.8.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 25.8.2021 |
| Vetopainot | 750 kg / 1000 kg |
| Teho (kW/hv) | 109 kw / 148 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 2480 kg |
| Omapaino | 1966 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kempeleentie 4, OULU
Tätä ajoneuvoa myy
Veeti Leskelä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kel;les;ti.;vee
Niila Göös
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;goo;la.;nii
Jesse Mäntylä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;tyl;man;se.;jes
Tuukka Tasala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;sal;.ta;kka;tuu
Lauri Helin
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;in/;hel;ri.;lau
Antti Valkama
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kam;val;ti.;ant
Sami Partanen
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;art;i.p;sam
Anton Hyytinen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;tin;hyy;on.;ant
Jaakko Jussila
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ssi;.ju;kko;jaa
Kuutti Mäenpää
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;aa/;enp;.ma;tti;kuu
Juho Heikkilä
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kil;eik;o.h;juh
Tuukka Manninen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;nni;.ma;kka;tuu
Antti Heinola
Paikallisjohtaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;nol;hei;ti.;ant