Perustiedot
| Rekisterinumero | XRS-700 |
| Vuosimalli | 2023 |
| Ajomäärä | 82000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Plug-in-hybridi |
| Väri | Sininen metalli(Denim Blue) |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | XC60 |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 1 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 77 km |
| Akkukapasiteetti ** | 18,8 kWh |
| Suurin latausteho ** | 3,7 kW |
| Latausliitäntä |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- AUTO TULOSSA!
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva e (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- 1 omistaja
- SUOMI-auto
- ALV-vähennyskelpoinen
- Täydellinen merkkiliikkeen huoltokirja(viim.81718km 4/2026)
- Akkutesti SOH: 96,7 / 100
- Automaattinen ilmastointi ECC
- 2 x renkaat + 2 x erik.vanteet
- Vetokoukku puoliautomaattinen alle taittuva
- Nappanahka/keinonahka/tekstiiliverhoilu, Urheiluistuimet edessä
- Charcoal-kattoverhoilu
- Polttoainetoiminen lisälämmitin ajastimella
- Pysäköintitutka taakse ja eteen (691)
- Pysäköintikamera taakse (790)
- Lämmitettävät etuistuimet
- Lämmitettävä takaistuin, reunapaikat (752)
- Sähkötoiminen kuljettajanistuin muistilla (47)
- Sähkötoimisen etumatkustajan istuimen muisti (385)
- Ajovakaudenhallintajärjestelmä ESC
- Panoraamakattoluukku, sähkötoiminen (30)
- Kaistallapitoavustin
- Etumatkustajan turvatyynyn poiskytkentä
- Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyynyt
- Kuljettajan polviturvatyyny
- Bluetooth-järjestelmä
- Digitaalinen käyttöopas
- Induktiolataus älypuhelimelle keskikonsolissa (918)
- Orreforsin® kristallinen vaihteenvalitsin
- Metalliväri sininen(Denim Blue)
- Google Assistant, Google Maps ja Google Play Store – sisältyvät 4 vuoden ajan(käyttöönostosta)
- Audio Premium Sound by Harman/Kardon (1033)
- ISOFIX-kiinnikkeet
- Tummennetut takalasit (179)
- Laminoidut äänieristelasit (236)
- Avaimeton ajojärjestelmä
- Driver Assistance, muk.vakionopeudensäädin (132) + Pilot Assist
- Liikennemerkki-informaatio
- Sähkötoimiset lapsilukot (114)
- WHIPS-suojajärjestelmä
- Digital-mittaristo 12,3"
- Lämmitettävä ohjauspyörä (869)
- Sähkötoiminen takaluukku hands free -toiminnolla (115)
- Sisävalaistus high level (879)
- Sähköpistoke tavaratilassa 12V (424)
- LED-ajovalot, sekä "thors hammer" LED-päiväajovalot
- Kiiltävän musta etusäleikkö, Lämmitettävä etusäleikön logo
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 23.5.2023 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 23.5.2023 |
| Vetopainot | 750 kg / 2250 kg |
| Kuutiotilavuus | 1969 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 335 kw / 455 hv |
| CO₂-päästöt | 24 g / km |
| Kokonaismassa | 2660 kg |
| Omapaino | 2150 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Teemu Tulonen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;one;tul;mu.;tee
Veeti Kortelainen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;tel;kor;ti.;vee
Jere Lineri
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;ine;e.l;jer
Tiia Vahlman
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;man;ahl;a.v;tii
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Riku Sahonen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;aho;u.s;rik
Matias Kallo
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;llo;.ka;ias;mat
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Viivi Äikäs
Automyyjä FI | SV | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;aik;vi.;vii
Henri Elonen
Sisäänostaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;elo;ri.;hen
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale
Marko Hiltunen
Paikallisjohtaja
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;tun;hil;ko.;mar