Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 30 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä ADRIA CORAL 660SL -matkailuautossa on kaikki, mitä tarvitset kesän seikkailuihin! Tämä käytännöllinen menopeli kulkee dieselillä ja on varustettu ilmastoinnilla ajotilassa, joten kesähelteet eivät pääse yllättämään. Erillisvuoteet ja pöytäryhmä, josta saa vuoteen, takaavat mukavat yöunet. Keittiössä on liesi, liesituuletin ja jääkaappi/pakastinlokero, joten kokkailu sujuu kuin kotona. Markiisi ja peruutuskamera ovat kirsikkana kakun päällä. Jos tämä ADRIA CORAL 660SL voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | UEY-372 |
| Vuosimalli | 2005 |
| Viimeisin katsastus | 24.3.2026 |
| Ajomäärä | 173000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | CORAL PLUS 660 SL |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Veeti Pölönen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- ERILLISVUOTEET!
- Aj. 173 tkm
- Suomi-auto
- Huoltokirja (jakohihna vaihdettu 10/22 145 tkm kohdalla)
- Ilmastointi ajotilassa
- Sähkölasit ja -peilit
- CD-soitin
- Peruutuskamera
- Pimennysverhot ohjaamossa
- Pilot-istuimet
- Pöytäryhmä josta saa vuoteen
- Trumatic sähköllä ja kaasulla
- Lattialämmitys sähköllä
- Wc
- Liesi
- Liesituuletin
- Jääkaappi/pakastinlokero
- Uuni
- Tv-teline
- Erillisvuoteet
- Markiisi
- Tv-antenni
- Kaasun ulosotto
- Aurinkopaneeli
- Tukijalat
- Ilmajouset takana
- Moottorinlämmitin
- Iso takatalli
- 2 x renkaat
- Nukkumapaikat 3:lle
- Rekisteröity 4:lle
- Pituus 695cm
- Leveys 222cm
- Omamassa 3050kg
- Kokonaismassa 3500kg
- ERILLISVUOTEINEN JA HYVILLÄ VARUSTEILLA OLEVA MATKAILUAUTO!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 1.4.2005 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 1.4.2005 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2800 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 94 kw / 128 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3050 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI