Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 4 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | YVO-881 |
| Vuosimalli | 2010 |
| Viimeisin katsastus | 27.5.2025 |
| Ajomäärä | 105000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Coral Plus 680 ST |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Hienolla pohjalla,huippuvarusteilla ja järkevillä kilometreillä siisti Adria!
- 2x renkaat, 1x aluvanteet 1x peltivanteet
- Vakionopeudensäädin
- Huoltokirja. Viimeisin 100tkm kohdalla 5/25, jakohihna vaihdettu 89tkm kohdalla 4/23. Kosteusmitattu 5/26
- Ohjaamon ilmastoint
- Moottorinlämmitin
- Sähkösäätöiset peilit ja etulasit
- Tuulilasissa kasettipimennysverho
- Tomtom- navigointijärjestelmä
- Kääntyvät kapteeninistuimet
- Kotelomarkiisi
- Pysäköintitutka takana
- Polkupyöräteline
- Tv-antenni ja televisio
- Aurinkopaneeli
- Kwh-mittari
- Kaasun ulosotto
- Trumatic ilmakeskuslämmitys kaasulla ja sähköllä + sähköinen lattialämmitys
- Ranskalainen parivuode takana
- Takana kasettiwc ja tilava erillinen suihkukoppi
- L-keittiö: 3 polttimen liesi, liesituuletin, uuni, tiskiallas, iso jääkaappi erillisellä pakastimella
- Istuinpaikat 5:lle
- Omamassa 3001kg, kokonaismassa 3500kg. Saa ajaa B-Kortilla!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 16.2.2010 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 16.2.2010 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3001 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Helmentie 5, PORI