Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 18 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Dethleffs ADVANTAGE T 6611 -mallin matkailuautossa on kaikki, mitä tarvitset kesän seikkailuihin! Valkoinen kaunotar on varustettu ALDE-nestekiertoisella lämmityksellä, lattialämmityksellä ja PA-lisälämmittimellä, joten viileämmätkään yöt eivät pääse yllättämään. Erillisvuoteet takaavat hyvät unet, ja keittiöstä löytyy kaikki tarvittava, kuten liesi, jääkaappi ja mikroaaltouuni. Polkupyöräteline ja vetokoukku tekevät tästä reissukaverista täydellisen valinnan aktiiviselle seikkailijalle. Älä missaa tätä Dethleffs ADVANTAGE T 6611 löytöä – ota pikimmiten yhteyttä!
Perustiedot
| Rekisterinumero | XBY-310 |
| Vuosimalli | 2007 |
| Viimeisin katsastus | 15.9.2025 |
| Ajomäärä | 117000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | ADVANTAGE T 6611 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Roni Koponen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-auto
- Huoltokirja, Viimeisin huolto 117tkm, 5/26. Jakopää 117tkm, 5/26
- ALDE nestekiertoinen lämmitys
- Lämmönvaihdin
- Erillisvuoteet takana
- PA-Lisälämmitin
- Lämmitettävä harmaavesi säiliö
- Lattialämmitys
- Markiisi
- Vetokoukku
- Polkupyöräteline
- Jääkaappi pakastinlokerolla
- Integroitu mikroaaltouuni
- Sivukeittiö
- Liesi
- Pöytäryhmä
- Pioneer soitin
- Peruutuskamera
- Ohjaamon ilmastointi
- Kaasun ulosotto
- Kapteenin penkit
- Suihku
- Kasetti wc
- Verhot ohjaamon ja asuinosan välille
- Asuinosan mattosarja
- Sähköikkunat
- Vakionopeudensäädin
- 1 x Renkaat
- 2 x avaimet
- Saa ajaa B-kortilla
- Rekisteröity 4:lle
- Nukkumapaikat 2+2:lle
- Pituus: 698cm
- Leveys: 233cm
- Omamassa: 3045kg
- Kokonaismassa: 3495kg
- Puoli-integroitu
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 3.12.2007 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 3.12.2007 |
| Vetopainot | 750 kg / 1500 kg |
| Kuutiotilavuus | 2290 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3495 kg |
| Omapaino | 3045 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy