Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 9 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Dethleffs Trend A 5887 matkailuauto on kuin kesäparatiisi pyörillä! Tämä mukava matkakumppani tarjoaa tilaa kuudelle, joten koko perhe mahtuu mukaan seikkailuun. Ilmastointi ja vakionopeudensäädin tekevät kesäajosta leppoisaa, ja vastakkainistuttava pöytäryhmä kutsuu nauttimaan yhteisistä hetkistä. Keittiövarustelu jääkaapilla ja liedellä varmistaa, että eväät pysyvät kylminä ja ruoka lämpimänä. Kirsikkana kakun päällä on pyöräteline, joka mahdollistaa pyöräretket määränpäässä. Jos tämä Dethleffs Trend A 5887 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | MRZ-490 |
| Vuosimalli | 2014 |
| Viimeisin katsastus | 11.6.2025 |
| Ajomäärä | 169000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Trend A 5887 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 6 henkilöä |
| Vuodepaikat | 6 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Juha Kaunismäki
Vastuumyyjä FI
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km)
- Huoltokirja
- Ilmastointi
- Vakionopeudensäädin
- Sähkölasit
- Vastakkainistuttava pöytäryhmä
- Soitin
- Jääkaappi
- Liesi
- WC
- Suihku
- Trumatic lämmitys
- TV-antenni
- Markiisi
- Pyöräteline
- Henkarikaappi
- Kerrossänkyt takana
- Nukkumapaikat 6 lle
- Rekisteröity 6 lle
- Pituus 643 cm
- Korkeus 312 cm
- Omapaino 2880 kg
- Kokonaispaino 3499 kg
- TÄSTÄ KERROSSÄNKY MALLIN DETHLEFFS!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 12.2.2016 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 19.5.2014 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3499 kg |
| Omapaino | 2880 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI