Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | KRG-763 |
| Vuosimalli | 2008 |
| Viimeisin katsastus | 5.6.2025 |
| Ajomäärä | 135000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | S 800 ALDE |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Antti Oittinen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- VARMA PÄÄNKÄÄNTÄJÄ TIENPÄÄLLÄ JA PARKISSA
- SUOMI-AUTO
- Aj. 135 tkm
- Automaattivaihteet
- Ilmastointi
- Jakopää ketjulla
- Vakionopeussäädin
- Multimedialaite Navigoinnilla
- Pimennysvekkiverhot ohjaamossa
- Pilot- istuimet
- Pöyryhmä
- Nahkasisusta
- Mattosarja
- Ikkunallinen hyttysverkko-ovi
- Invertteri
- Tupla-akku
- Ilmanvaihtokone
- ALDE-nestekiertolämmitys kaasulla ja sähköllä
- TV
- Antenni
- Iso Jääkaappi pakastin
- Uuni
- L-keittiö
- Liesituuletin
- Liesi 3:lla polttimella
- Korkeakiiltokaapit keittiössä
- Erillinen suihku
- Silppuava wc
- Tilava WC
- Korkeat vaatekaapit
- Parisänky poikittain
- Markiisi
- Iso takatalli molemminpulisilla ovilla ja lämmityksellä
- Takatukijalat
- Turvalukot oviin
- Sähkörappu
- Tankkipullo + paikka 11kg pullolle
- Kaasupullon vaihtaja
- Kaasun ulosotto
- Aurinkopaneeli
- Nukkumapaikat 3:lle
- Rekisteröity 4:lle
- Pituus: 812 cm
- Leveys: 235 cm
- Omamassa: 4420 kg
- Kokonaismassa: 5000 kg
- TOINEN KOTI PYÖRILLÄ, UPEAT VARUSTEET VAIKKA MAAILMANMATKAILUUN!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 10.4.2008 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 10.4.2008 |
| Vetopainot | 750 kg / 1900 kg |
| Kuutiotilavuus | 2987 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 135 kw / 184 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 5000 kg |
| Omapaino | 4420 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI