Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | OOG-929 |
| Vuosimalli | 2005 |
| Viimeisin katsastus | 12.6.2025 |
| Ajomäärä | 166000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Vihreä |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | 680 M |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Panu Behm
Vastuumyyjä, Matkailuajoneuvot FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU! (Kosteusmittaus, laitetestit, kaasujen koeponnistukset...)
- Edellisellä omistajalla 25 vuotta!
- Suomiauto
- Huoltomuistio
- ALDE Nestekeskuslämmitys
- Levitettävä sohva keskellä
- Parivuode alkovissa
- Vastakkain istuttava pöytäryhmä
- Radio
- Vetokoukku
- Peruutuskamera
- Jääkaappi
- Kasetti WC
- Lämminvesiboileri
- Markiisi
- Parivuode alkovi
- Suihku
- Sähkörappu
- Alkovi
- Saa ajaa B-Kortilla
- Rek. 5:lle
- Makuupaikat 2-5:lle
- Pituus n. 675cm
- Leveys n. 230cm
- Omamassa 3070kg
- Kokonaismassa 3500kg
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 24.5.2005 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 24.5.2005 |
| Kuutiotilavuus | 2800 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 94 kw / 128 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3070 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy