Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 12 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Etsitkö matkailuautoa, joka vie sinut kesän seikkailuihin? Liberty 694G -mallin LMC on juuri se kaveri, joka tekee reissuista unohtumattomia. Tässä vähän ajetussa diesel-kulkijassa on kaikki, mitä tarvitset: ilmastointi pitää viileänä helteillä, ja vakionopeudensäädin tekee matkaamisesta leppoisaa. Aurinkopaneelit ja markiisi takaavat, että leirielämä sujuu kuin tanssi. Ja hei, iso takatalli ja polkupyöräteline varmistavat, että kaikki tarpeellinen kulkee mukana. Jos tämä LMC Liberty 694G voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | KLX-912 |
| Vuosimalli | 2010 |
| Viimeisin katsastus | 7.8.2025 |
| Ajomäärä | 63000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Hopea |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Liberty 694G |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 9 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 9 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 6 henkilöä |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Tomi Laakso
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-auto
- Aj. 63 tkm
- Ilmastointi
- Sähkölasit
- Vakionopeudensäädin
- Radio
- Alkovi
- Pöytäryhmä
- Lattia matot
- TV-teline
- TV-antenni
- Trumatic sähkö/kaasu
- Henkarikaappi
- Liesi
- Pesuallas
- Jääkaappi
- Pakastinlokero
- WC
- Parivuode takana
- Iso takatalli
- Aurinkopaneelit
- Markiisi
- Polkupyöräteline
- Rekisteröity 6:lle
- Nukkumapaikat 4:lle
- Pituus: 692cm
- Leveys: 230cm
- Korkeus: 302cm
- Omamassa: 2937kg
- Kokonaismassa 3500kg
- Tilava 6:rekisteröity B-kortillinen alkovi LMC!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 31.5.2010 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 31.5.2010 |
| Vetopainot | 750 kg / 1000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2198 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 224 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2937 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI