Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 12 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä LMC Liberty -mallin matkailuautossa on kaikki, mitä tarvitset kesän seikkailuihin! Ohjaamon ilmastointi ja vakionopeuden säädin tekevät ajamisesta mukavaa, ja kääntyvät Pilot-istuimet tuovat lisäfiilistä. Aurinkopaneeli ja TV-antenni pitävät huolen viihteestä, kun taas sivukeittiö ja jääkaappi pakastelokerolla takaavat, ettei nälkä pääse yllättämään. Erillisvuoteet ja iso takatalli tekevät tästä matkailuautosta täydellisen kumppanin pidemmillekin reissuille. Jos tämä LMC Liberty voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | ZRE-661 |
| Vuosimalli | 2008 |
| Viimeisin katsastus | 30.3.2026 |
| Ajomäärä | 118600 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Liberty |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Panu Behm
Vastuumyyjä, Matkailuajoneuvot FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Suomiauto, Ahvenanmaalle poisto 4.6.2018-1.4.2026
- Huoltomuistio
- Ohjaamon ilmastointi
- Vakionopeuden säädin
- Multimediasoitin
- Kääntyvät Pilot-istuimet ohjaamossa
- Dunette kahden istuttavalla sohvalla ja sivuistuimella
- Truma sähköllä + kaasulla
- Asuinosan mattosarja
- Kattoluukut
- Kasettiverhot
- Aurinkopaneeli
- TV-Antenni
- Sivukeittiö
- Kaasuliesi
- Liesituuletin
- Pesuallas
- Jääkaappi pakastelokerolla
- Kasetti WC
- Suihku
- Erillisvuoteet takana pitkittäin
- Iso takatalli
- Kotelomarkiisi
- Puoli-integroitu
- Saa ajaa B-Kortilla
- Rek. 4:lle
- Makuupaikat 2:lle
- Pituus n. 684cm
- Leveys n. 220cm
- Korkeus n. 273cm
- Omamassa 2876kg
- Kokonaismassa 3500kg
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 10.6.2008 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 10.6.2008 |
| Kuutiotilavuus | 2198 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2876 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy