Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | FHA-546 |
| Vuosimalli | 2005 |
| Viimeisin katsastus | 2.7.2025 |
| Ajomäärä | 206000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Malli | 7086F |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Jari Hyväri
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Puoli-integroitu
- Huoltokirja
- Jakohihna vaihdettu
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Aj. 206.tkm
- Trumatic-lämmitys sähköllä ja kaasulla
- Takana kiinteä parivuode (pituus , leveys ja korkeus cm)
- Markiisi
- Pöytäryhmä
- Kääntyvät etuistuimet
- Sivukeittiö
- Liesi
- Liesituuletin
- Jääkaappi
- Kasetti WC
- Suihku
- Lattialämmitys
- PP-teline
- TV-antenni
- Kwh-mittari
- Ohjaamoilmastointi
- Radio CD-soitin
- Sähköikkunat
- Sähkötoimiset peilit
- Nukkumapaikat 2-4:lle
- Saa ajaa B-kortilla
- ABS-jarrut
- Trumatic
- Tuplapohja
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 7.7.2005 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 7.7.2005 |
| Vetopainot | 750 kg / 1700 kg |
| Kuutiotilavuus | 2800 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 107 kw / 145 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3072 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy