Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 28 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Volkswagen GRAND CALIFORNIA 600 on käytetty matkailuauto, joka tarjoaa mukavuutta ja käytännöllisyyttä kesäseikkailuihin. Tämä vähän ajettu malli on varustettu automaattivaihteistolla, mikä tekee ajamisesta miellyttävää. Ohjaamon ilmastointi pitää sisätilat viileinä kuumina kesäpäivinä. Matkailuautossa on monipuoliset tilat, kuten kääntyvät kapteeninpenkit, pöytäryhmä ja parivuode takana. Lisäksi se on laatutarkastettu, mikä tuo mielenrauhaa matkalle. Jos Volkswagen GRAND CALIFORNIA 600 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | LTA-231 |
| Vuosimalli | 2023 |
| Viimeisin katsastus | 25.5.2025 |
| Ajomäärä | 39000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | GRAND CALIFORNIA 600 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 11 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Lauri Lukkari
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- TODELLA SIISTI KOHTUU VÄHÄN AJETTU GRAND CALIFORNIA!!
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Automaattivaihteet
- Ilmastointi ohjaamossa
- Monitoimiojauspyörä lämmityksellä
- Vakionopeussäädin
- Sähkösivulasit ja lämmitettävät sivupeilit ohjaamossa
- Multimedialaite petuutuskameralla
- Keskuslukitus
- Kääntyvät Pilot- kapteeninpenkit edessä
- Pöytäryhmä
- Hyttysverkko liukuovi
- Trumatic ilmakiertolämmitys sähköllä ja kaasulla
- Sähköpatruuna
- Lämminvesiboileri
- Kaasuliesi
- Jääkaappi
- Wc ja suihku
- Esiinvedettävä / kokoontaitettava vuode kahdelle edessä ylhäällä
- Parivuode takana
- Markiisi
- Polkupyöräteline
- Sähkörappu automatiikalla
- Peruutustutkat
- Sumuvalot
- Ulkosuihku
- 1x alumiinivanteet kesärenkailla
- 1x peltivanteet esim. toisia renkaita varten
- Nukkumapaikat 4:lle
- Rekisteröity 4:lle
- Pituus 599 cm + PP-teline
- Leveys 204 cm
- Korkeus 297 cm
- Omamassa 3014 kg
- Kokonaismassa 3500 kg
- Rekisteröity käytettynä Saksasta Suomeen 3/2025 (meidän toimesta ostama ja tuoma auto!)
- Keskuslämmitys
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 5.3.2025 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 25.5.2023 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1968 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 130 kw / 177 hv |
| CO₂-päästöt | 286 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3014 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy