Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 16 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Weinsberg Carabus 600 MQ -mallin matkailuautossa on kaikki, mitä tarvitset kesän seikkailuihin! Tämä vähän ajettu valkoinen kaunotar tarjoaa mukavuutta ja käytännöllisyyttä, joka tekee reissusta kuin reissusta nautinnon. Ohjaamon ilmastointi ja vakionopeudensäädin pitävät huolen, että matka taittuu mukavasti. Kapteenin penkit ja pöytäryhmä tekevät tauoista rentouttavia hetkiä. Parivuode takana ja kompressori jääkaappi pakastelokerolla takaavat, että yöpymiset sujuvat kuin kotona. Jos tämä Weinsberg Carabus 600 MQ voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | FRA-722 |
| Vuosimalli | 2021 |
| Viimeisin katsastus | 17.2.2025 |
| Ajomäärä | 84000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Carabus 600 MQ |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 12 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km)
- Huoltokirja, jakopää 06/25 83tkm
- Sähkörappu
- Eber
- Harmaavesisäiliö eristetty
- Ohjaamon ilmastointi
- Vakionopeudensäädin
- Soitin
- Peruutuskamera
- Kapteenin penkit
- Pöytäryhmä
- Trumatic sähköllä ja kaasulla
- Sähköinen lattialämmitys
- Liesi
- Kompressori jääkaappi
- Pakastelokero
- Asuinosan ilmastointi
- Parivuode poikittain takana
- Kasetti WC
- Suihku
- Kahdet renkaat
- B-Kortti
- Rek. 4
- Pituus 600 cm
- Leveys 205 cm
- Korkeus 258 cm + ilmastointi
- Omamassa 2740 kg
- Kokonaismassa 3500 kg
- Retkeilyauto
- Trumatic
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 16.4.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 16.4.2021 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 318 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2740 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy