Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 55 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Weinsberg R47 CARABUS 600 -matkailuautossa on kaikki, mitä tarvitset kesän seikkailuihin! Tämä luotettava valkoinen kaunotar on laatutarkastettu ja tarjoaa nukkumapaikat neljälle, joten koko perhe mahtuu mukaan. Ilmastointi ja vakionopeudensäädin tekevät matkanteosta sujuvaa, ja nahkasisusta tuo ripauksen luksusta. Mukana myös polkupyöräteline, joten pyörät kulkevat kätevästi mukana. Jos tämä Weinsberg R47 CARABUS 600 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | GPM-486 |
| Vuosimalli | 2021 |
| Viimeisin katsastus | 2.6.2025 |
| Ajomäärä | 116000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | R47 CARABUS 600 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 12 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- YLÄVUODE PARIVUOTEELLA TAKANA!
- Aj. 116 tkm
- ALV-vähennyskelpoinen
- Ilmastointi
- Vakionopeudensäädin
- Pimennys vekkiverhot ohjaamossa
- Sähkölasit
- Stereot
- Kääntyvät Pilot- istuimet
- Pöytäryhmä
- Liesi
- Jääkaappi
- WC
- Suihku
- Nahkasisusta
- Trumatic lämmitys kaasulla
- Kerrossänky
- Markiisi
- Polkupyöräteline
- 1 x alumiinivanteet
- Nukkumapaikat 4:lle
- Rekisteröity 4:lle
- Pituus 599 cm
- Korkeus 258 cm
- Omapaino 2740 kg
- Kokonaispaino 3500 kg
- (Tuotu käytettynä: Saksa)
- TÄSTÄ HYVÄ RETKEILYAUTO 4:LLE!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 29.5.2023 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 31.5.2021 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 88 kw / 120 hv |
| CO₂-päästöt | 307 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2740 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI