Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 12 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Weinsberg Silverstar -matkailuautossa on kaikki, mitä tarvitset kesän seikkailuihin! Tämä vähän ajettu kaunotar on laatutarkastettu ja valmiina viemään sinut uusiin maisemiin. Ohjaamon ilmastointi ja vakionopeudensäädin tekevät matkanteosta leppoisaa, ja peruutuskamera auttaa parkkeerauksessa kuin vanha tekijä. Sisällä odottaa L-keittiö, jossa kokkaat herkut kaasuliedellä, ja ranskalainen parivuode takaa makoisat unet. Jos tämä Silverstar-mallin Weinsberg voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | ZKJ-507 |
| Vuosimalli | 2014 |
| Viimeisin katsastus | 3.7.2025 |
| Ajomäärä | 70000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Malli | Silverstar |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Panu Behm
Vastuumyyjä, Matkailuajoneuvot FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Matkailuajoneuvoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan ( 1 vuosi / 20000km )
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU! (Kosteusmittaukset, Koeponnistukset, Laitetestaukset...)
- Suomiauto
- Huoltomuistio
- Ohjaamon ilmastointi
- Vakionopeuden säädin
- Peruutuskamera
- Radio
- Kääntyvät Pilot-istuimet ohjaamossa
- Dinette kahden istuttavalla sohvalla ja suurella sivusohvalla
- Laskuvuode ruokaryhmän yllä
- L-Keittiö
- Kaasuliesi
- Pesuallas
- Jääkaappi pakastelokerolla
- Truma sähköllä/kaasulla
- Lattialämmitys sähkötoiminen
- Kasetti WC
- Suihku
- Ranskalainen parivuode
- Kattoluukut
- Hyttysovi
- Kasettiverhot
- Takaluukku oikealla
- Kotelomarkiisi
- Puoli-integroitu
- Saa ajaa B-Kortilla
- Rek. 4:lle
- Makuupaikat 4:lle
- Pituus n. 700cm
- Leveys n. 230cm
- Korkeus n. 275cm
- Omamassa 2800kg
- Kokonaismassa 3500kg
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 14.3.2014 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 14.3.2014 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2800 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy