Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 3 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on BMW F -mallin moottoripyörä, joka on valmiina viemään sinut kesän seikkailuihin! Tämä urheilullinen kaksipyöräinen on vähän ajettu ja tarjoaa luotettavaa menoa. Varusteltu muun muassa ESA-järjestelmällä, ABS-jarruilla ja kahvanlämmittimillä, joten ajaminen on mukavaa säällä kuin säällä. Kaatumaraudat ja käsisuojat tuovat lisäturvaa, ja sivulaukut sekä tankkilaukku tarjoavat tilaa tavaroille. Jos tämä voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 85-RGH |
| Vuosimalli | 2016 |
| Ajomäärä | 41100 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | F |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria ( viim.huolto: 04/26 40986 km )
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Ajonestolaite
- Kulutusosat kunnossa
- ESA
- Kaatumaraudat
- Käsisuojat
- Tuulisuoja
- Kahvanlämmittimet
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Luistonesto
- Keskiseisontatuki
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut
- Tankkilaukku
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 27.1.2016 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 27.1.2016 |
| Kuutiotilavuus | 798 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 55 kw / 75 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 436 kg |
| Omapaino | 209 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki