Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 7 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on BMW K -mallin moottoripyörä, joka on kuin tehty kesäisille seikkailuille! Tämä urheilullinen kaksipyöräinen on rekisteröity kahdelle, joten kaverikin mahtuu mukaan. Kardaaniveto ja nelitahtimoottori takaavat sujuvan menon, ja Quickshifter tekee vaihteiden vaihdosta lastenleikkiä. Navigaattori pitää huolen, että eksyt vain seikkailun vuoksi. Kahvanlämmittimet ja tuulisuoja pitävät huolen mukavuudesta viileämmilläkin keleillä. Jos tämä BMW K voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 27-VCK |
| Vuosimalli | 2011 |
| Ajomäärä | 42000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | K |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria (viim.huolto: 04/26 41775 km)
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Kardaaniveto
- Ajonestolaite
- Kulutusosat kunnossa
- ESA
- Quickshifter
- Navigaattori
- Säädettävät jarru ja kytkinkahvat
- Tuulisuoja
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Kahvanlämmittimet
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut
- Takalaukku
- Slip-on äänenvaimennin
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 1.6.2011 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 1.6.2011 |
| Kuutiotilavuus | 1293 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 129 kw / 175 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 460 kg |
| Omapaino | 254 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki