Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 5 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi BMW K-mallin moottoripyörä, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä saksalainen tuontipyörä on huollettu ja pidetty kuin kukkaa kämmenellä, joten se on valmis viemään sinut ja kaverisi uusiin maisemiin. Kardaaniveto ja nelitahtimoottori takaavat, että matka sujuu kuin tanssi. ESA-järjestelmä, ajomoodit ja luistonesto tekevät ajosta nautinnollista, ja kahvanlämmittimet pitävät kädet lämpiminä viileämmilläkin keleillä. Jos tämä BMW K voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 45-AJO |
| Vuosimalli | 2014 |
| Ajomäärä | 60000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | K |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tuontipyörä, tuontimaa Saksa (2017) ei vauriohistoriaa
- Huoltohistoria (viim.huolto 50tkm)
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Kardaaniveto
- Ajonestolaite
- Hyvät renkaat
- Kulutusosat kunnossa
- ESA
- Ajomoodit
- Luistonesto
- Sähkösäätöinen tuulisuoja
- Lepuuttajat
- Istuinlämmittimet
- Käsinojat matkustajalle
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Kahvanlämmittimet
- Keskiseisontatuki
- Vakionopeussäädin
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut
- Takalaukku
- G.P.R slip-onit
- 12V ulosotto
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 9.8.2017 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 13.3.2014 |
| Kuutiotilavuus | 1649 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 118 kw / 160 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 560 kg |
| Omapaino | 348 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki