Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 16 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi Moto Guzzi Norge, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä tyylikäs moottoripyörä on varusteltu herkuilla, jotka tekevät ajosta nautinnon. Agostinin äänenvaimennin ja RapidBike ruiskunohjaus antavat mukavasti potkua, ja kaksilevyiset etujarrut nelimäntäisillä satuloilla takaavat pysähtymisen kuin seinään. Lämmitettävät kahvat ja mukava kaksiosainen satula tekevät ajosta mukavaa viileämmilläkin keleillä. Tämä vähän ajettu pyörä odottaa uutta kuskia – älä missaa tätä Moto Guzzi Norge löytöä – ota pikimmiten yhteyttä!
Perustiedot
| Rekisterinumero | RZ-37 |
| Vuosimalli | 2006 |
| Viimeisin katsastus | 18.7.2018 |
| Ajomäärä | 59000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | HUI V 240 |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Norge |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Helibar risers ohjaustankon korotus, jolla ajoasennon saadaan mukavammaksi ja GTL mallin suoja/tuulenohjain
- Pyörään on jälkiasennettu (Motoitaliassa), Agostinin äänenvaimennin ja RapidBike ruiskunohjaus.
- Suomipyörä
- Ajotietonäyttö
- Yksipuoleinen takahaarukka (single-sided swingarm)
- Kaksilevyiset etujarrut + nelimäntäiset satulat
- Takaiskari säädettävissä (preload + rebound)
- Säädettävä etuhaarukka (esijännitys)
- Mukava kaksiosainen satula + matkustajan kahvat
- Kovapintaiset sivulaukut
- Kardaaniveto (CARC)
- Lämmitettävätkahvat
- ABS-jarrut (etu + taka)
- Sähkökäynnistys
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 14.7.2006 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 14.7.2006 |
| Kuutiotilavuus | 1151 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 68 kw / 92 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 478 kg |
| Omapaino | 261 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale