Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 18 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Suzuki GSX -moottoripyörässä on kaikki, mitä kesäajeluun tarvitset! Nelitahtinen kone ja ketjuveto takaavat, että matka etenee kuin siivillä. Tämä vähän ajettu menopeli on rekisteröity kahdelle, joten kaverikin pääsee kyytiin. Ajonestolaite ja vaihdenäyttö tekevät ajamisesta huoletonta, ja tuulisuoja pitää menon mukavana. Sivulaukut ja takalaukku tarjoavat tilaa kesäreissujen varusteille. Yoshimura slip-on tuo ripauksen fiilistä ja ääntä. Jos tämä GSX-mallin Suzuki voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | VT-433 |
| Vuosimalli | 2007 |
| Ajomäärä | 61000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | GSX |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria ( viim.huolto: 06/24 60200 km )
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Ajonestolaite
- Vaihdenäyttö
- Tuulisuoja
- Säädettävät jarru ja kytkinkahvat
- Kulutusosat kunnossa
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut
- Takalaukku
- Yoshimura slip-on
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 26.4.2007 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 26.4.2007 |
| Kuutiotilavuus | 1299 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 129 kw / 175 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 430 kg |
| Omapaino | 250 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki