Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 12 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on Suzuki INTRUDER, joka on kuin tehty kesäisille mutkateille! Tämä vähän ajettu kaunotar on rekisteröity kahdelle, joten voit ottaa kaverin mukaan nauttimaan ajelusta. Kardaaniveto ja sähkökäynnistys tekevät ajosta sujuvaa, ja kromi kiiltää kuin uusi. Tummennetut vilkunkuvut antavat ripauksen mystiikkaa. Huoltohistoria on kunnossa, joten voit keskittyä vain nauttimaan kyydistä. Jos tämä Suzuki INTRUDER voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 25-EBE |
| Vuosimalli | 2010 |
| Ajomäärä | 25000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | INTRUDER |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria ( viim.huolto: 04/25 19200km venttiilit tarkistettu )
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Kardaaniveto
- Ajonestolaite
- Kulutusosat kunnossa
- Kromi kiiltää
- Tummennetut vilkunkuvut
- Sähkökäynnistys
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 23.4.2010 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 23.4.2010 |
| Kuutiotilavuus | 1783 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 92 kw / 125 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 565 kg |
| Omapaino | 347 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki