Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 12 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on Triumph Bonneville, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä vähän ajettu moottoripyörä on varustettu nelitahtimoottorilla ja ketjuvedolla, joten matka taittuu kuin siivillä. Säädettävät jarru- ja kytkinkahvat sekä tuulisuoja tekevät ajamisesta mukavaa ja hallittua. Mattaväritys antaa pyörälle tyylikkään ilmeen, ja sähkökäynnistys varmistaa, että pääset liikkeelle vaivatta. Jos tämä Triumph Bonneville voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 83-EFV |
| Vuosimalli | 2014 |
| Ajomäärä | 30800 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Bonneville |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria ( viim.huolto: 04/20 26410 km )
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Ajonestolaite
- Kulutusosat kunnossa
- Mattaväritys
- Säädettävät jarru ja kytkinkahvat
- Tuulisuoja
- Sähkökäynnistys
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 27.3.2014 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 27.3.2014 |
| Kuutiotilavuus | 865 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 50 kw / 68 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 430 kg |
| Omapaino | 225 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki