Perustiedot
| Rekisterinumero | OX-802 |
| Vuosimalli | 2006 |
| Ajomäärä | 37000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Punainen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Daytona |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Anton Laikola
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Huippukuntoinen Triumph valmiina kesän ajoihin! 40 tkm. iso huolto tehty valmiiksi!
- Suomi-pyörä
- Huoltokirja / kuitteja
- Hyvät renkaat
- Tehtaan avarrettu äänenvaimennin, vakio mukaan
- Nestejarrut
- Kaatumatapit
- Levyjarrut edessä ja takana
- Matkustajan istuin / kupu
- Matkustajan jalkatapit
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 30.5.2006 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 30.5.2006 |
| Kuutiotilavuus | 675 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 90 kw / 122 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 381 kg |
| Omapaino | 186 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Hatanpään valtatie 34, TAMPERE
Tätä ajoneuvoa myy
Jarkko Koskela
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ske;.ko;kko;jar
Anton Laikola
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kol;lai;on.;ant
Viivi Mäkinen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;mak;vi.;vii
Vili Saukko
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ko/;auk;i.s;vil
Tuure Koivumäki
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;vum;koi;re.;tuu