Perustiedot
| Rekisterinumero | 92-EJM |
| Vuosimalli | 2020 |
| Ajomäärä | 43000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | TIGER |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Iiro Nousiainen
Moottoripyörävastaava FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tästä hyvällä historialla, ajo valmis Tiikeri! Hyvät varusteet!
- Suomi-pyörä
- Huoltokirja
- Mivv slipari
- Vakionopeudensäädin
- Kahvanlämmitys
- 3x laukut
- ABS
- Luistonesto
- Kahvasuojat
- Brembon jarrut
- Digimittari
- Ajomodet
- Pohjapanssari
- Säädettävät kahvat
- 12V ulosotto
- Rekisteröity kahdelle
- Matkustajan jalkatapit
- Matkustajan penkki
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 21.4.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 21.4.2020 |
| Kuutiotilavuus | 888 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 70 kw / 95 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 440 kg |
| Omapaino | 216 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Sellukatu 5, TAMPERE
Tätä ajoneuvoa myy
Vilhelmi Tiitu
Auto- ja moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;tu/;tii;mi.;hel;vil
Tomi Äyräs
Moottoripyörämyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;yra;i.a;tom
Esa Kukkonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;kko;.ku;esa
Iiro Nousiainen
Moottoripyörävastaava FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;iai;ous;o.n;iir
Jani Hautamäki
Myyntipäällikkö FI | EN
Markus Happonen
Paikallisjohtaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ppo;.ha;kus;mar