Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 7 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Yamaha FJR on vähän ajettu moottoripyörä, joka tarjoaa mukavuutta ja käytännöllisyyttä arjen ajoihin. Tämä Suomessa rekisteröity pyörä on varustettu automaattivaihteistolla, mikä tekee ajamisesta helppoa. Sähkötoiminen tuulisuoja ja kahvanlämmittimet lisäävät ajomukavuutta erityisesti kesäisin. Kardaaniveto ja ajonestolaite tuovat lisäarvoa, ja sivulaukut tarjoavat kätevää säilytystilaa. Vähäpäästöinen Yamaha FJR on erinomainen valinta ympäristötietoiselle motoristille. Ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | SAN-1 |
| Vuosimalli | 2007 |
| Viimeisin katsastus | 7.8.2019 |
| Ajomäärä | 30300 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | HO V 325 |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | FJR |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus kuluttaja-asiakkaille. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria (viim. huolto: 07/25 27000 km )
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Kardaaniveto
- Ajonestolaite
- Sähkötoiminen tuulisuoja
- Kulutusosat kunnossa
- Kahvanlämmittimet
- Keskiseisontatuki
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut
- 12V ulosotto
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 15.2.2007 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 15.2.2007 |
| Kuutiotilavuus | 1298 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 105 kw / 143 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 503 kg |
| Omapaino | 295 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki