Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 14 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on tilaisuus napata itsellesi vähän ajettu ja uudenveroinen retkeilyauto, Challenger V217! Tämä matkailuauto on ollut vain yhdellä omistajalla ja on laatutarkastettu, joten voit huoletta suunnata kesäseikkailuihin. Ohjaamon ilmastointi ja kääntyvät Pilot-istuimet tekevät ajosta mukavaa, ja vakionopeudensäädin pitää huolen, että matka taittuu tasaisesti. Kattoluukut tuovat valoa ja ilmaa sisätiloihin, ja monitoimiohjauspyörä pitää kaiken hallinnassa. Ota yhteyttä ja lähde koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | MPV-829 |
| Vuosimalli | 2025 |
| Viimeisin katsastus | 28.2.2025 |
| Ajomäärä | 39000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | V217 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 9 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Panu Behm
Vastuumyyjä, Matkailuajoneuvot FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tehdastakuu voimassa
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Suomiauto
- ALV-Vähennyskelpoinen
- 1-Omisteinen
- 1x renkaat + 1x aluvanteet
- Monitoimiohjauspyörä
- Ohjaamon ilmastointi
- Multimedialaite peruutuskameralla
- Vakionopeuden säädin
- Ohjaamossa kääntyvät Pilot-istuimet
- Dinette kahden istuttavalla sohvalla
- Kompressorijääkaappi pakastelokerolla
- Kaasuliesi
- Pesuallas
- Truma kaasulla
- Kasetti WC
- Suihku
- Televisio ja TV-Antenni
- Kasettiverhot
- Kattoluukut
- Liukuoven hyttysverho
- Pitkittäisvuoteet takana
- Polkupyöräteline
- Kotelomarkiisi
- Sähkörappu
- Retkeilyauto
- Saa ajaa B-kortilla
- Rek. 4:lle
- Makuupaikat 2:lle
- Pituus n. 640cm
- Leveys n. 205cm
- Korkeus n. 265cm
- Omamassa 2897kg
- Kokonaismassa 3500kg
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 28.2.2025 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 28.2.2025 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 2184 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 238 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2897 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy