Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 51 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Hobby Excellent -mallin matkailuvaunussa on kaikki, mitä tarvitset kesän seikkailuihin! Tämä vaunu on juuri katsastettu ja laatutarkastettu, joten voit lähteä matkaan huoletta. ALDE-nestekiertoinen lämmitys ja sähköinen lattialämmitys pitävät sinut lämpimänä viileinäkin iltoina. Erillisvuoteet ja tilava henkarikaappi takaavat mukavat oltavat neljälle. Keittiöstä löytyy liesi, liesituuletin, jääkaappi ja pakastelokero, joten kokkailu sujuu kuin kotona. Markiisi tarjoaa varjoa hellepäivinä. Ota yhteyttä ja tule tutustumaan!
Perustiedot
| Rekisterinumero | WZP-481 |
| Vuosimalli | 2011 |
| Viimeisin katsastus | 8.4.2026 |
| Ajomäärä | 1000 km |
| Malli | Excellent |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuvaunu |
Kysy tarkempia tietoja
Tomi Laakso
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- TÄMÄ VAUNU ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- ALDE
- Erillisvuoteet
- Tilava henkarikaappi
- kWh-mittari
- Wc
- Liesi
- Liesituuletin
- Jääkaappi
- Pakastelokero
- U-sohvaryhmä
- Tv-teline
- ALDE-nestekiertoinen lämmitys
- Lattialämmitys sähköllä
- 1 x renkaat
- Kitkavetopää
- Sähkön ulostulo
- TV-Antenni
- Markiisi
- Nukkumapaikat 4:lle
- Pituus 762 cm
- Leveys 250 cm
- Omamassa 1390 kg
- Kokonaismassa 1600 kg
- TODELLA TILAVA ERILLISVUOTEINEN HOBBY!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 7.10.2011 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 7.10.2011 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 1600 kg |
| Omapaino | 1390 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI