Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 54 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Hobby Premium -matkailuvaunu tarjoaa mukavuutta ja käytännöllisyyttä matkailuun. Tämä vaunu on ollut vain yhdellä omistajalla ja on asiallisesti pidetty. Varusteluun kuuluvat erillisvuoteet, TV-antenni, pyöräteline, pöytäryhmä, jääkaappi, liesi, WC ja pussi markiisi. ALDE-nestekiertolämmitys ja lattiassa oleva sähkövastus tuovat lisämukavuutta viileämpinä päivinä. Vaunun pituus on 801 cm ja leveys 250 cm, mikä tarjoaa tilaa ja mukavuutta matkustamiseen. Ota yhteyttä ja tule tutustumaan!
Perustiedot
| Rekisterinumero | DCF-916 |
| Vuosimalli | 2014 |
| Viimeisin katsastus | 4.6.2024 |
| Ajomäärä | 1 km |
| Malli | Premium |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuvaunu |
Kysy tarkempia tietoja
Juha Kaunismäki
Vastuumyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-vaunu
- 1 omistajalta
- Erillisvuoteet
- Tv-antenni
- Pyöräteline
- Pöytäryhmä
- Jääkaappi
- Liesi
- WC
- Pussi Markiisi
- ALDE NESTEKIERTOLÄMMITYS
- Lattiassa sähkövastus
- Tukijalat
- Pituus 801 cm
- Leveys 250 cm
- Omapaino 1550 kg
- Kokonaispaino 1800 kg
- ASIALLISESTI PIDETTY !
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 7.4.2014 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 7.4.2014 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 1800 kg |
| Omapaino | 1550 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI