Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 7 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi dynaaminen MG4-mallin MG, joka on kuin tehty suomalaisiin olosuhteisiin! Tämä viistoperä on vähän ajettu ja sähköinen kantama on huikeat 435 km, joten matka taittuu kuin siivillä. Varustelusta löytyy Adaptiivinen vakionopeudensäädin ja Led-ajovalot, jotka tekevät ajamisesta mukavaa ja turvallista. Kahdet renkaat takaavat, että olet valmis niin kesään kuin talveenkin. Älä missaa tätä MG MG4 löytöä – ota pikimmiten yhteyttä!
Perustiedot
| Rekisterinumero | CSK-825 |
| Vuosimalli | 2023 |
| Ajomäärä | 65000 km |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | MG4 |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Sähköinen kantama ** | 435 km |
| Akkukapasiteetti | 64.0 kWh |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Jaakko Saarela
Vastuumyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. kotiintoimitus - Tee kaupat vaivattomasti etänä ja toimitamme auton luoksesi jopa 24 tunnissa. Tähän ajoneuvoon ILMAINEN KOTIINTOIMITUS!
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva e (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Alv-vähennyskelpoinen
- Kahdet renkaat
- Kahdet erikoisvanteet
- Sähköinen Huoltomuistio
- Adaptiivinen vakionopeudensäädin (ACC + TJA)
- Automaattinen ilmastointi
- Navigointi
- Pysäköintitutka takana
- Akuston esilämmitys pikalataustehon maksimoimiseksi
- Ilmalämpöpumppu
- Avaimeton kulku ja käyttö
- LED-ajovalot
- LED-takavalot
- V2L-virranulosotto
- 3 USB-porttia (2xUSB-A, 1xUSB-C)
- Apple CarPlay/Android Auto
- Bluetooth
- QI-lataus
- 10,25” infotainment-näyttö
- 7" Mittaristonäyttö
- Automaattikäynnistys (käynnistys painamalla jarrupoljinta)
- MG iSMART -etäohjaus
- One Pedal Drive -yhden polkimen ajo
- Takalasinpyyhin
- Takana risteävän liikenteen tunnistus (RCTA)
- Tuontiauto, tuontimaa Saksa (2025)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 17.8.2025 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 30.4.2023 |
| Teho (kW/hv) | 150 kw / 204 hv |
| CO2-päästöt | 0 g / km |
| Lataustyyppi | CCS |
| Latausteho | 11.0 kW |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy