Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 38 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Rapido 983F -matkailuautossa on niin paljon herkkuja, että enää puuttuu vain kuski! Tämä diesel-käyttöinen kaunotar on täydellinen kumppani kesän seikkailuihin. Ohjaamoilmastointi ja asuintilan kattoilmastointi pitävät sinut viileänä helteillä, ja vakionopeudensäädin tekee pitkistä matkoista leppoisia. Webasto-lisälämmitin takaa mukavat oltavat viileämmillä keleillä. Mukautuva Rapido 983F on varustettu kaikella tarvittavalla, kuten jääkaapilla, pakastelokerolla ja suihkulla. Älä missaa tätä Rapido 983F löytöä – ota pikimmiten yhteyttä!
Perustiedot
| Rekisterinumero | YGT-873 |
| Vuosimalli | 2007 |
| Viimeisin katsastus | 19.5.2025 |
| Ajomäärä | 154000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | 983F |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Roni Koponen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Suomi-auto
- 2 om.
- Aj. 155tkm
- Huoltokirja, Jakopää 143tkm
- Ohjaamoilmastointi sekä asuintilan kattoilmastointi
- Radio
- Vakionopeudensäädin
- Webasto
- Jääkaappi
- Pakastelokero
- Kasetti WC
- Suihku
- Liesi
- Lämminvesiboileri
- Markiisi
- Trumatic C EH (sähkö ja kaasu)
- Laskuvuode edessä
- Invertteri
- Kaasupullon vaihtaja
- Parivuode takana poikittain
- Rek. 4
- Pituus 699 cm
- Leveys 232 cm
- Omamassa 3100 kg
- Kokonaismassa 3500 kg
- Invertteri
- Tarvittaessa toimitamme auton sinua lähimpään pisteeseen
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 31.10.2007 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 31.10.2007 |
| Kuutiotilavuus | 2280 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3100 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy