Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 11 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Triumph SCRAMBLER -mallissa on kaikki, mitä moottoripyöräilijä voi toivoa – ja vähän enemmänkin! Tämä vähän ajettu, nelitahtinen kaunotar on ollut vain yhdellä omistajalla, ja sen huoltohistoria on priimaa. Luistonesto ja ABS-jarrut pitävät huolen siitä, että matka taittuu turvallisesti. Käsisuojat ja takalaukku tekevät ajosta sujuvaa, ja sähkökäynnistys varmistaa, että pääset matkaan vaivatta. Jos tämä Triumph SCRAMBLER voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 88-OKE |
| Vuosimalli | 2025 |
| Ajomäärä | 1100 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | SCRAMBLER |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A2 |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- 1.omisteinen
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria (viim.huolto:10/25 964 km)
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Ajonestolaite
- Kulutusosat kunnossa
- Hyvät renkaat
- Käsisuojat
- Luistonesto
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Sähkökäynnistys
- Takalaukku
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 9.5.2025 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 9.5.2025 |
| Kuutiotilavuus | 398 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 29 kw / 39 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 355 kg |
| Omapaino | 179 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki