Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 5 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Triumph SPEED TRIPLE on moottoripyörä, joka tarjoaa ajonautintoa kesäisille teille. Tämä vähän ajettu yksilö on tuotu Saksasta ja sillä on kattava huoltohistoria. Helmiäisvalkoinen väri ja Arrow slip-onit tuovat tyylikkyyttä, kun taas lukkiutumattomat jarrut (ABS) ja sähkökäynnistys lisäävät käytännöllisyyttä. Moottoripyörä on rekisteröity kahdelle, joten se sopii mainiosti myös yhteisiin ajomatkoihin. Jos tämä Triumph SPEED TRIPLE voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 95-HIC |
| Vuosimalli | 2015 |
| Ajomäärä | 37100 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | SPEED TRIPLE |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus kuluttaja-asiakkaille. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- Tuonti-pyörä, tuontimaa Saksa (2016) ei vauriohistoriaa
- Huoltohistoria (viim.huolto: 10/25 37085 km)
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Ajonestolaite
- Helmiäisvalkoinen
- Kulutusosat kunnossa
- Hyvät renkaat
- Tangonpää peilit
- Säädettävät jarru ja kytkinkahvat
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Sähkökäynnistys
- Arrow slip-onit
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 18.4.2016 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 13.3.2015 |
| Kuutiotilavuus | 1050 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 99 kw / 135 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 407 kg |
| Omapaino | 212 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki