Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 21 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Triumph Thunderbird on moottoripyörä, joka tarjoaa ajamisen iloa kesäisille teille. Tämä vähän ajettu yksilö on rekisteröity kahdelle, ja siinä on sähkökäynnistys, mikä tekee liikkeelle lähdöstä helppoa. Hihnaveto ja nelitahtimoottori takaavat tasaisen ajokokemuksen. Kromiosat kiiltävät ja Supertrapp-putket tuovat lisätyyliä. Sivulaukut tarjoavat käytännöllistä säilytystilaa, ja sissy-bar lisää matkustusmukavuutta. Jos tämä Thunderbird-mallin Triumph voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | MW-386 |
| Vuosimalli | 2009 |
| Ajomäärä | 30000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Thunderbird |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus kuluttaja-asiakkaille. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- 2.omisteinen
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria ( viim.huolto: 05/26 29990 km )
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Hihnaveto
- Ajonestolaite
- Kulutusosat kunnossa
- Kromi kiiltää
- Sissy-bar
- Clubstyle etukate
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut
- Supertrapp putket
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 24.6.2009 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 24.6.2009 |
| Kuutiotilavuus | 1600 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 63 kw / 86 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 570 kg |
| Omapaino | 339 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki