Perustiedot
| Rekisterinumero | HVI-601 |
| Vuosimalli | 2009 |
| Viimeisin katsastus | 5.6.2025 |
| Ajomäärä | 90000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | 135 |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 13 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 9 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Atte Kukonlehto
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- TÄHÄN VAIHTOAUTOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan!
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-auto
- Huoltokirja
- Moottorinlämmitin + sisäpistoke
- M-sport sisä- ja ulkopaketti
- 2 x renkaat + 2 x alumiinivanteet
- Sport-penkit
- Nahkapenkit
- Vakionopeudensäädin
- Xenon-valot
- Automaattinen ilmastointi
- Kattoluukku
- Avaimeton käynnistys
- Penkinlämmittimet edessä
- Musta sisäkatto
- 2x sähkölasit
- Sadetunnistin
- Kaadettavat takaistuimet
- Monitoimiohjauspyörä
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 2.1.2009 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 2.1.2009 |
| Kuutiotilavuus | 2979 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 225 kw / 306 hv |
| CO₂-päästöt | 220 g / km |
| Kokonaismassa | 1925 kg |
| Omapaino | 1560 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Sorastajantie 4, JYVÄSKYLÄ
Tätä ajoneuvoa myy
Matti Salminen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;min;sal;ti.;mat
Mikael Rajala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;jal;.ra;ael;mik
Jiri Sjöman
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;an/;jom;i.s;jir
Kalle Ek
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ek/;le.;kal
Atte Kukonlehto
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;hto;nle;uko;e.k;att
Atte Suoranta
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;uor;e.s;att
Petteri Suomalainen
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;ala;uom;i.s;ter;pet
Miikka Niininen
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ini;.ni;kka;mii
Severi Mäkinen
Sisäänostaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kin;.ma;eri;sev
Mika Penttinen
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;tin;ent;a.p;mik
Mikko Vattuaho
Paikallisjohtaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ho/;tua;vat;ko.;mik