Perustiedot
| Rekisterinumero | FMR-649 |
| Vuosimalli | 2018 |
| Viimeisin katsastus | 25.3.2025 |
| Ajomäärä | 38000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Sportage |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 9 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 8 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Tony Martin
Automyyjä
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva ( 1 vuosi / 20000km tai 2 vuotta / 40000km )
- Suomi-auto
- Huoltokirja
- Kahdet renkaat
- Vakionopeudensäädin
- Xenon-ajovalot
- Peruutuskamera
- Pysäköintitutka
- Nahkaverhoilu
- Ilmastoidut istuimet
- Avaimeton keskuslukitus
- Nopeusrajoitus-tunnistin
- Sähkötoiminen takaluukku
- Katveavustin
- Kahdet avaimet
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Sumuvalot
- Isofix-valmius
- Pysäköintiavustin
- Turvatyynyt
- Automaattinen ilmastointi
- Navigointijärjestelmä
- Ajotietokone
- Penkinlämmittimet
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähkösäätöiset istuimet
- Älypuhelimen integrointi
- Avaimeton käynnistys
- Sähköpeilit
- Bluetooth
- Äänentoistojärjestelmä
- Sadetunnistin
- Monitoimiohjauspyörä
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Kaistavahti
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 29.3.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 29.3.2018 |
| Vetopainot | 750 kg / 1600 kg |
| Kuutiotilavuus | 1591 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 130 kw / 177 hv |
| CO₂-päästöt | 175 g / km |
| Kokonaismassa | 2190 kg |
| Omapaino | 1807 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Anssi Rouhiainen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;hia;rou;si.;ans
Panu Pääkkönen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kon;aak;u.p;pan
Santeri Puhakka
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kka;uha;i.p;ter;san
Eetu Pätilä
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ati;u.p;eet
Tony Martin
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;in/;art;y.m;ton
Kai Kuusitie
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tie;usi;.ku;kai
Jaakko Saarela
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;are;.sa;kko;jaa
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy