Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | NNR-222 |
| Vuosimalli | 2024 |
| Ajomäärä | 29000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Hybridi |
| Väri | Punainen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Qashqai |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Kalle Ek
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- 1. omistajalta
- Täydellinen huoltokirja
- 2 x renkaat + erik.vanteet
- Lämmitettävä tuulilasi
- Automaattinen ilmastointi
- Älykäs vakionopeudensäädin
- Mukautuvat täys-LED-ajovalot
- Kuljettajan istuin sähkösäädöillä
- Lämmitettävät etuistuimet
- Moottorinlämmitin ja sisäpistoke
- Around View Monitor 360°-kamerajärjestelmä
- Pysäköintitutka edessä
- Pysäköintitutka takana
- Kaksi ISOFIX-lastenistuimen kiinnityskohtaa takaistuimissa
- Ajovakaudenhallintajärjestelmä
- Ajotilat (Sport, Normal, Eco, Snow, Off-road)
- Apple CarPlay®
- Bluetooth (puhelin ja audio)
- älypuhelimen langaton lataus
- ProPILOT Navi-link-toiminnolla Nopeusrajoituksen tunnistus ja nopeuden säätö - Kaistallapitoavustin - Liikenneruuhka-avustin - Hätäpysäytystoiminto - Nopeudensäätö risteyksissä, liittymissä, kiertoliittymissä sekä muissa hitaampia nopeuksia vaativissa kohdissa
- 12,3" täysin digitaalinen TFT-mittaristo
- Tuulilasinäyttö 10,8" (HUD)
- Kauko-ohjattava keskuslukitus
- Lämmitetty ohjauspyörä
- Monitoimiohjauspyörä
- Vaihteenvalitsimet ohjauspyörässä
- Aktiivinen kaistavahti
- Liikennemerkkien tunnistus
- Automaattinen takaluukun avaus handsfree-toiminnolla
- Lämmitettävät ja sähköisesti säädettävät sivupeilit
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km)
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 29.2.2024 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 29.2.2024 |
| Vetopainot | 750 kg / 1800 kg |
| Kuutiotilavuus | 1332 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 116 kw / 158 hv |
| CO₂-päästöt | 156 g / km |
| Kokonaismassa | 2040 kg |
| Omapaino | 1532 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Sorastajantie 4, JYVÄSKYLÄ
Tätä ajoneuvoa myy
Matti Salminen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;min;sal;ti.;mat
Mikael Rajala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;jal;.ra;ael;mik
Jiri Sjöman
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;an/;jom;i.s;jir
Kalle Ek
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ek/;le.;kal
Atte Kukonlehto
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;hto;nle;uko;e.k;att
Atte Suoranta
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;uor;e.s;att
Petteri Suomalainen
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;ala;uom;i.s;ter;pet
Miikka Niininen
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ini;.ni;kka;mii
Severi Mäkinen
Sisäänostaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kin;.ma;eri;sev
Mika Penttinen
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;tin;ent;a.p;mik
Mikko Vattuaho
Paikallisjohtaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ho/;tua;vat;ko.;mik