Perustiedot
| Rekisterinumero | YLZ-741 |
| Vuosimalli | 2024 |
| Ajomäärä | 15300 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Hybridi |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Qashqai |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Sami Ahokas
Vastuumyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Huom! Auto tulossa! Tiedot ja varusteet tarkentuvat kun auto saapuu!
- Huoltokirja
- 2 x renkaat
- NissanConnect navigointipalvelut A-IVC
- TomTom®-palvelut: Live Traffic
- Around View Monitor 360°-kamerajärjestelmä
- Peruutuskamera
- Pysäköintitutka edessä
- Pysäköintitutka takana
- Ajovakaudenhallintajärjestelmä
- Dynaaminen ajon hallinta
- Aktiivinen luistonestojärjestelmä
- Automaattinen ilmastointi
- e-Pedal-Step-järjestelmä (ajo yhdellä polkimella)
- Moottorin käynnistyspainike
- Stop/Start -järjestelmä
- 3 säädettävää pääntukea takana
- Kaksi ISOFIX-lastenistuimen kiinnityskohtaa takaistuimissa
- Kuljettajan istuimen 2 suuntaan säädettävä sähköinen ristiselän tuen säätö
- Kuljettajan istuimen manuaalinen korkeudensäätö
- Kyynärnoja keskikonsolissa ja ovessa
- Lämmitettävät etuistuimet
- Matkustajan istuimen manuaalinen korkeudensäätö
- Suhteessa 60:40 taittuva takaistuin
- Takana keskellä kyynärnoja (ja 2 mukitelinettä)
- Tasku kuljettajan etuistuimen selkänojassa
- Tasku matkustajan etuistuimen selkänojassa
- Älykäs vakionopeudensäädin
- 12,3" täysin digitaalinen mittaristo
- Ajotilat (EV)
- Ajotilat (Sport, Normal, Eco)
- Sivuturvatyynyt, ikkunaturvaverhot sekä poiskytkettävä etumatkustajan turvatyyny
- Automaattinen takaikkunan pyyhin peruutettaessa
- Automaattiset pyyhkimet ja sadetunnistin
- Etu- ja takaikkunoiden avaus ja sulkeminen etänä avaimesta
- Tuulilasin pesurin suuttimet pyyhkijöissä
- Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyynyt
- ABS-jarrut ja hätäjarrutustehostin
- Auto Hold -toiminto
- Sähköinen seisontajarru
- Lämmitetty ohjauspyörä
- Monitoimiohjauspyörä
- Nahkaverhoiltu ohjauspyörä
- Ohjauspyörän kallistus ja teleskooppinen syvyyssäätö
- Haineväantenni
- älypuhelimen langaton lataus
- 12,3" NissanConnect-näyttö (A-IVI DA)
- 6 kaiutinta
- Android Auto® johdolla kytkettynä
- Android Auto™ langaton
- Apple CarPlay® johdolla kytkettynä
- Bluetooth® (puhelin ja audio)
- DAB-radio
- Google Assistant & Amazon Alexa
- Langaton Apple CarPlay®
- USB-liitäntä edessä (Type-A)
- USB-liitäntä edessä (Type-C)
- USB-liitäntä takana (Vain lataus. Type-A ja Type-C)
- Yhteyspalvelut sekä muistutukset
- Takaovien lapsilukot
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 24.5.2024 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 24.5.2024 |
| Vetopainot | 750 kg / 750 kg |
| Kuutiotilavuus | 1497 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 140 kw / 190 hv |
| CO₂-päästöt | 120 g / km |
| Kokonaismassa | 2180 kg |
| Omapaino | 1685 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Helmentie 5, PORI
Tätä ajoneuvoa myy
Patrik Kuusisto
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sto;usi;.ku;rik;pat
Eemeli Pirttijärvi
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;ija;rtt;.pi;eli;eem
Juha Kahari
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;aha;a.k;juh
Jan Heino
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ino;.he;jan
Pauliina Erkintalo
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;alo;int;erk;na.;lii;pau
Jere Markkanen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kan;ark;e.m;jer
Ville Forsman
Automyyjä (VANHEMPAINVAPAALLA)
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;sma;for;le.;vil
Eero Lehto
Hyötyajoneuvomyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;eht;o.l;eer
Sami Ahokas
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;hok;i.a;sam
Tommi Saarivirta
Sisäänostaja FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;irt;riv;saa;mi.;tom
Jani Nurminen
Myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;urm;i.n;jan
Tatu Ketola
Paikallisjohtaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;eto;u.k;tat