Perustiedot
| Rekisterinumero | LRO-859 |
| Vuosimalli | 2023 |
| Ajomäärä | 70000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Octavia |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-auto
- 1.om
- ALV-vähennyskelpoinen
- Huoltokirja (sähköinen)
- 2 x renkaat 2 x erik. vanteet
- Škoda Crystal Lighting LED- valot
- Avaimeton kulku sekä käynnistys
- Vakionopeudensäädin
- Pysäköintitutkat eteen sekä taakse
- Digimittaristo
- Škoda SmartLink (Apple CarPlay, Android Auto,MirrorLink)
- Navigointi valmius
- Pysäköintiavustin
- Ratinlämmitin
- Ajotietokone
- Automaatti-ilmastointi
- Nahkapäällysteinen monitoimiratti
- Matkapuhelin langaton lataus
- Start&Stop toiminto
- Kosketusnäyttö
- Lämmitettävät etuistuimet
- Isofix
- Ambient tunnelmavalaistus
- Kattokaiteet
- Sähkötoimiset ikkunat
- Sähkösäätöiset sivupeilit
- Tummennetut takalasit
- Hainevä antenni
- Kaukokeskuslukitus
- 2 x Avain
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 15.3.2023 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 15.3.2023 |
| Vetopainot | 660 kg / 1300 kg |
| Kuutiotilavuus | 999 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 81 kw / 110 hv |
| CO₂-päästöt | 120 g / km |
| Kokonaismassa | 1850 kg |
| Omapaino | 1322 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Sellukatu 5, TAMPERE
Tätä ajoneuvoa myy
Miro Auvinen
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;uvi;o.a;mir
Samuli Hakanen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kan;.ha;uli;sam
Veeti Hartikainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;tik;har;ti.;vee
Tero Arola
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;rol;o.a;ter
Tero Mäkinen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;aki;o.m;ter
Vilhelmi Tiitu
Auto- ja moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;tu/;tii;mi.;hel;vil
Tomi Äyräs
Moottoripyörämyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;yra;i.a;tom
Esa Kukkonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;kko;.ku;esa
Iiro Nousiainen
Moottoripyörävastaava FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;iai;ous;o.n;iir
Ville-Valtteri Hartikainen
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;tik;har;ri.;tte;val;le-;vil
Kristian Kulmala
Sisäänostaja FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;mal;kul;an.;sti;kri
Wille Mattila
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;til;mat;le.;wil
Jani Hautamäki
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ki/;ama;aut;i.h;jan
Markus Happonen
Paikallisjohtaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ppo;.ha;kus;mar