Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | SXZ-255 |
| Vuosimalli | 2019 |
| Viimeisin katsastus | 27.9.2024 |
| Ajomäärä | 279000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Octavia |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Joni Kuntsi
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-auto
- Sähköinen huoltohistoria
- Kahdet renkaat
- Kahdet erikoisvanteet
- Vetokoukku
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin kaukosäädöllä
- Adaptiivinen vakionopeudensäädin
- Peruutuskamera
- Urheiluistuimet
- Lämmitettävä tuulilasi
- Automaattinen ilmastointi
- Pysäköintitutkat edessä ja takana
- ParkPilot
- Sähköisesti sisäänpäin taitettavat ulkopeilit
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Bluetooth-matkapuhelinvalmius
- SmartLink+ (Apple Carplay/Android Auto)
- Avaimeton kulku
- Avaimeton käynnistys
- RS-monitoimiohjauspyörä
- Blind Spot Detection - Kaistanvaihtovaroitin
- Driver Activity Assistant - Kuljettajan vireystason tunnistusjärjestelmä
- Front Assistant - Automaattinen hätäjarrutusjärjestelmä jalankulkijoiden tunnistuksella
- Sähkötoiminen takaluukku
- Sähköisesti säädettävät ja lämmitettävät sivupeilit
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 4.1.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 4.1.2019 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 1968 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 135 kw / 184 hv |
| CO₂-päästöt | 171 g / km |
| Kokonaismassa | 2087 kg |
| Omapaino | 1573 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Muuralankuja 4, KOTKA
Tätä ajoneuvoa myy
Sari Tarvainen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;arv;i.t;sar
Valtteri Järvimäki
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;vim;jar;ri.;tte;val
Joni Kuntsi
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;si/;unt;i.k;jon
Pasi Rahkonen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;one;ahk;i.r;pas
Anton Vanhala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;hal;van;on.;ant
Jani Hokkanen
Vastuumyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;okk;i.h;jan
Julius Jalonen
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lon;.ja;ius;jul
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy