Perustiedot
| Rekisterinumero | ZPC-873 |
| Vuosimalli | 2018 |
| Viimeisin katsastus | 29.11.2024 |
| Ajomäärä | 240000 km |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Model S |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 490 km |
| Akkukapasiteetti ** | 75,0 kWh |
| Suurin latausteho ** | 120,0 kW |
| Latausliitäntä | , |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Karla Ignatius
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- 2 x renkaat aluvanteilla
- Sähköauton akuston esilämmitys navigoinnilla
- Navigointijärjestelmä
- Next Generation nahkaistuimet, musta
- Metalliväri
- Peruutuskamera
- Vakionopeudensäädin
- Automaatti-ilmastointi
- Digimittaristo
- Älypuhelimen integrointi (Apple CarPlay & Android Auto)
- Automaattinen ilmastointi
- Winter package
- Pakkassään paketti
- Penkinlämmittimet edessä
- Sähkösäätöiset istuimet
- Ratinlämmitin
- Aktiivinen ilmajousitus
- Takaistuimet lämmitettävät
- Auton etätoiminnot mobiililaitteella
- Bluetooth-liitäntä
- Etäpäivitykset autolle
- Integroidut tietoviihdepalvelut
- Avaimeton käyttö
- Panorama-katto
- Etutavaratila
- Monitoimiohjauspyörä
- Sadetunnistin
- Tummennetut ikkunat
- Decór: Tumma saarnikuviointi
- Musta Alcantara kattoverhoilu -ja korostukset
- Adaptiiviset kaukovalot
- LED ajovalot
- Isofix kiinikkeet
- 4xsähkölasit
- Sähkötoiminen takaluukku
- Tuonti-auto, tuontimaa Alankomaat(2024)
- * Löydä oma sähköautosi kattavasta valikoimastamme www.rintajouppi.fi/sahkoautot/
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 30.12.2024 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 9.11.2018 |
| Teho (kW/hv) | 244 kw / 332 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 2600 kg |
| Omapaino | 2183 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter