Perustiedot
| Rekisterinumero | FNZ-860 |
| Vuosimalli | 2019 |
| Viimeisin katsastus | 2.5.2025 |
| Ajomäärä | 119000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Hybridi |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Corolla |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Niko Simpura
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-auto
- Huoltohistoria (viim. huolto)
- Lohkolämmitin ja sisätilanpistoke
- Peruutuskamera
- Lämmitetty ohjauspyörä
- Pysäköintitutkat eteen ja taakse
- Lämmitettävä tuulilasin alareuna
- Bi-LED-ajovalot (lyhyet ja pitkät valot, projektorityyppiset)
- Automaattinen ilmastointi
- Sadetunnistin
- Keskuslukitus kauko-ohjaimella
- Alumiinivanteet kesä- ja talvirenkaissa
- ISOfix turvaistuimen kiinnityspisteet takana
- Liikennemerkkien tunnistusjärjestelmä (RSA)
- Kaistavahti ohjausavustimella (LKA)
- Comfort -etuistuimet
- 60/40 suhteessa taitettava takaistuimet
- Kuljettajan istuimen korkeussäätö
- Etumatkustajan istuimen korkeudensäätö
- Kuljettajan istuin sähköisesti säädettävällä ristiseläntuella
- Kuljettajan ja etumatkustajan niskavammoja torjuva istuinrakenne
- Ajonvakautus (VSC+), luistonesto (TRC) ja hätäjarrutehostin (BA)
- Ajotietokoneen ja räätälöityjen ominaisuuksien käyttö Toyota Touch 2 kosketusnäytöltä
- Ikkunaturvatyynyt: edessä ja takana
- Lapsilukot takaovissa
- Ajonestolaite
- Pre-Collision -järjestelmä (PCS) - järjestelmä ajoneuvon, jalankulkijan ja pyöräilijän tunnistuksella
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Mäkilähtöavustin (HAC)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 17.5.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 17.5.2019 |
| Vetopainot | 450 kg / 750 kg |
| Kuutiotilavuus | 1987 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 135 kw / 184 hv |
| CO₂-päästöt | 112 g / km |
| Kokonaismassa | 1955 kg |
| Omapaino | 1445 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Veikkarinkatu 1, HYVINKÄÄ
Tätä ajoneuvoa myy
Niko Simpura
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ura;imp;o.s;nik
Eemeli Kuopanportti
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;rtt;npo;opa;.ku;eli;eem
Elias Sirkka
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kka;sir;as.;eli
Miro Kuitunen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;une;uit;o.k;mir
Roni Ojala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;jal;i.o;ron
Lassi Päivikkö
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ko/;vik;pai;si.;las
Joel Kyntöjärvi
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;oja;ynt;l.k;joe
Mika Corri
Automyyjä FI | EN | ALB
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;orr;a.c;mik
Jooel Pylkkänen
Vastuumyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;kka;pyl;el.;joo
Lauri Liedes
Sisäänostaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;des;lie;ri.;lau
Robert Hägg
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;gg/;.ha;ert;rob
Joona Rinne
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ne/;rin;na.;joo